E-SHOP

Novinky

Saunování je pravidelně každé pondělí od 17:00 do 21:00. Rezervace není nutná. Do sauny prosím choďte přes recepci, kde dostanete klíče od šatny a můžete si zde zapůjčit saunové prostěradlo nebo ručník (cena je 25Kč/ks). Cena vstupu je 80Kč / 60min a nebo 140Kč / 120 a více minut. Z každé Vaší návštěvy se Vám nabije 25% z utracené částky na Vaši kartu ve formě kreditu, se kterým můžete příští návštěvu platit. 

Luxusní masážní křeslo

 

Dopřejte si výjimečný relax na luxusním masážním křesle Profimedica Zero Gravity 38, které promasíruje celé vaše tělo od hlavy až po malíčky v poloze nulové gravitace pro celkové uvolnění. Křeslo klienta nejprve nascanuje, zjistí, jak je vysoký, kde má akupresurní body a dle toho nastaví masáž přímo na míru. Ta se skládá z 5 typů různých masážních technik: Shiatsu, hnětení, krouživé pohyby, poklepání a synchronizované hnětení a technika masáže pomocí jemných krouživých pohybů s roztaženými prsty.

Masážní cyklus trvá 20 minut a odpovídá 60 minutové masáži celého těla od maséra. Pozitivně působí na zmírnění únavy, podporu krevního oběhu, relaxaci namáhaného svalstva, uvolnění napjatého svalstva, zmírnění bolesti nervů, i zmírnění bolesti svalů. Při obtížích se doporučují 4 návštěvy, aby byl problém plně odstraněn. Po celou dobu masáže Váš odpočinek zpříjemní také relaxační hudba (na výběr je šumění moře, mantra nebo relaxační hudba).

Saunový svět

 

Vyzkoušejte v našem wellness centru blahodárné účinky sauny na organismus. Pravidelné saunování posiluje obranyschopnost lidského organismu, pomáhá otužovat a regenerovat. Přináší uvolnění svalů, posílení imunity a dobře působí i na psychiku. Vybrat si u nás můžete hned ze tří druhů saun. 

Finská sauna

Finská sauna je vytápěna saunovými kamny s lávovými kameny na teplotu v rozmezí 80-90°C a má minimální vlhost vzduchu. Ve finské sauně si prohřejete celé tělo a vyplavíte z něj škodlivé látky. Důležité je i ochlazení organismu v ledovém bazénku nebo pod oplachovacím vědrem. Optimální jsou alespoň 2 nebo 3 opakování prohřátí v horkém vzduchu a následného ochlazení.  

BioSauna

V biosauně relativní vlhkost vzduchu nepřesáhne 70% a teplota 70°C. Vlhký vzduch je provoněn vonnými esencemi jako například eucalyptem. Tento druh saunování je oblíben především u žen díky mírnějšímu prostředí a blahodárnému vlivu na pokožku. 

Infra sauna

Tento způsob saunování probíhá při teplotách do 50°C a má celou řadu léčivých a blahodárných účinků na organismus. Při saunování dochází k prohřívání pomocí infračerveného záření do hloubky až 2,5 cm a k intenzivnímu pocení, přičemž se uvolňují toxiny a těžké kovy dlouhodobě usazované v těle. Dochází tak k detoxikaci organismu a celkovému uvolnění. Jestliže o klasické sauně hovoříme jako o otužující, tak o infra jako léčivé.

Po saunování se můžete schladit v ledovém bazénku a nebo na sebe jen zvrhnout vědro s ledovou vodou.

   

Solná komnata

Relaxační hudba, vůně soli a pohodlná lehátka navozují naprosté uvolnění jak těla, tak mysli.

 

Odpočívárna 

Klenuté cihlové stropy ve sklepních prostorech umocňují pohodovou atmosféru odpočívárny. Posezení na vyhřívaných keramických lavicích a doplňování ztracených tekutin je důležitým cyklem při saunování.

 

Veřejné saunování je každé pondělí od 17:00 do 21:00 a bude od října do března. První saunování bude 15.10.2018  Rezervace nebývá nutná. Do sauny prosím choďte přes recepci, kde dostanete klíče od šatny a můžete si zde zapůjčit saunové prostěradlo nebo ručník (cena je 25Kč/ks). Cena vstupu je 80Kč / 60min a nebo 140Kč / 120 a více minut. Z každé Vaší návštěvy se Vám nabije 25% z utracené částky na Vaši kartu ve formě kreditu, se kterým můžete příští návštěvu platit. 

Relaxační bazén s vířivkou

 

Svůj pobyt si můžete zpříjemnit relaxací v našem hotelovém bazénu nebo ve vířivé vaně, která je ideální volbou pro uvolnění svalů a napětí. U bazénu je také venkovní balkón s lehátky, kde se můžete slunit v letních měsících. Bazén je dostupný pouze po ověření dostupnosti na recepci. 

  

Ceník wellness procedur

Fotogalerie

Relax
Dopotná 2010

Pro přidání této webové aplikace na úvodní obrazovku Vašeho zařízení stiskněte a pak Přidat na plochu

Nemám zájem.

Pro přidání této webové aplikace na úvodní obrazovku Vašeho zařízení stiskněte a pak Přidat na plochu

Nemám zájem.

Pro přidání této webové aplikace na úvodní obrazovku Vašeho zařízení stiskněte a pak Přidat do startu

Nemám zájem.