E-SHOP

Luxusní masážní křeslo

 

Dopřejte si výjimečný relax na luxusním masážním křesle Profimedica Zero Gravity 38, které promasíruje celé vaše tělo od hlavy až po malíčky v poloze nulové gravitace pro celkové uvolnění. Křeslo klienta nejprve nascanuje, zjistí, jak je vysoký, kde má akupresurní body a dle toho nastaví masáž přímo na míru. Ta se skládá z 5 typů různých masážních technik: Shiatsu, hnětení, krouživé pohyby, poklepání a synchronizované hnětení a technika masáže pomocí jemných krouživých pohybů s roztaženými prsty.

Masážní cyklus trvá 20 minut a odpovídá 60 minutové masáži celého těla od maséra. Pozitivně působí na zmírnění únavy, podporu krevního oběhu, relaxaci namáhaného svalstva, uvolnění napjatého svalstva, zmírnění bolesti nervů, i zmírnění bolesti svalů. Při obtížích se doporučují 4 návštěvy, aby byl problém plně odstraněn. Po celou dobu masáže Váš odpočinek zpříjemní také relaxační hudba (na výběr je šumění moře, mantra nebo relaxační hudba).

Saunový svět

 

Vyzkoušejte v našem wellness centru blahodárné účinky sauny na organismus. Pravidelné saunování posiluje obranyschopnost lidského organismu, pomáhá otužovat a regenerovat. Přináší uvolnění svalů, posílení imunity a dobře působí i na psychiku. Vybrat si u nás můžete hned ze tří druhů saun. 

Finská sauna

Finská sauna je vytápěna saunovými kamny s lávovými kameny na teplotu v rozmezí 80-90°C a má minimální vlhost vzduchu. Ve finské sauně si prohřejete celé tělo a vyplavíte z něj škodlivé látky. Důležité je i ochlazení organismu v ledovém bazénku nebo pod oplachovacím vědrem. Optimální jsou alespoň 2 nebo 3 opakování prohřátí v horkém vzduchu a následného ochlazení.  

BioSauna

V biosauně relativní vlhkost vzduchu nepřesáhne 70% a teplota 70°C. Vlhký vzduch je provoněn vonnými esencemi jako například eucalyptem. Tento druh saunování je oblíben především u žen díky mírnějšímu prostředí a blahodárnému vlivu na pokožku. 

Infra sauna

Tento způsob saunování probíhá při teplotách do 50°C a má celou řadu léčivých a blahodárných účinků na organismus. Při saunování dochází k prohřívání pomocí infračerveného záření do hloubky až 2,5 cm a k intenzivnímu pocení, přičemž se uvolňují toxiny a těžké kovy dlouhodobě usazované v těle. Dochází tak k detoxikaci organismu a celkovému uvolnění. Jestliže o klasické sauně hovoříme jako o otužující, tak o infra jako léčivé.

Po saunování se můžete schladit v ledovém bazénku a nebo na sebe jen zvrhnout vědro s ledovou vodou.

   

Solná komnata

Relaxační hudba, vůně soli a pohodlná lehátka navozují naprosté uvolnění jak těla, tak mysli.

 

Odpočívárna 

Klenuté cihlové stropy ve sklepních prostorech umocňují pohodovou atmosféru odpočívárny. Posezení na vyhřívaných keramických lavicích a doplňování ztracených tekutin je důležitým cyklem při saunování.

 

Veřejné saunování je každé pondělí od 17:00 do 21:00 a bude od října do března. První saunování bude začíná koncem října.  Rezervace nebývá nutná. Do sauny prosím choďte přes recepci, kde dostanete klíče od šatny a můžete si zde zapůjčit saunové prostěradlo nebo ručník (cena je 25Kč / ks). Cena vstupu je 100Kč / 60 min a nebo 160Kč / 120 a více minut. Z každé Vaší návštěvy se Vám nabije 25% z utracené částky na Vaši kartu ve formě kreditu, se kterým můžete příští návštěvu platit. 

Relaxační bazén s vířivkou

 

Svůj pobyt si můžete zpříjemnit relaxací v našem hotelovém bazénu nebo ve vířivé vaně, která je ideální volbou pro uvolnění svalů a napětí. U bazénu je také venkovní balkón s lehátky, kde se můžete slunit v letních měsících. Bazén je dostupný pouze po ověření dostupnosti na recepci. 

  

Ceník wellness procedur

 

 

 


Pro přidání této webové aplikace na úvodní obrazovku Vašeho zařízení stiskněte a pak Přidat na plochu

Nemám zájem.

Pro přidání této webové aplikace na úvodní obrazovku Vašeho zařízení stiskněte a pak Přidat na plochu

Nemám zájem.

Pro přidání této webové aplikace na úvodní obrazovku Vašeho zařízení stiskněte a pak Přidat do startu

Nemám zájem.